KONKURS FOX 2020

Text...

Szkoła Języka Angielskiego ENGLISH HOUSE ogłasza nabór chętnych do konkursu!

Specjalnie z tej okazji:

- w naszej biblioteczce szkolnej pojawią się wymagane w konkursie lekturki z mini-testami

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Konkurs polega na rozwiązaniu testu złożonego z zadań obejmujących znajomość obowiązkowej lekturki, ogólnej wiedzy językowej oraz kulturoznawczej.

KATEGORIE WIEKOWE I LEKTURY OBOWIĄZUJĄCE W KONKURSIE FOX 2020 (wszystkie lekturki wydawnictwa MM Publications)

Kittens (kl. III-IV SP) THE SHEPHERD BOY AND THE WOLF

Bunnies (kl. V-VI SP) HEIDI

Ducks (kl. VII-VIII SP) TREASURE ISLAND

Lions (klasy I liceum i technikum) ROBINSON CRUSOE

Eagles (II-III klasy liceum i technikum) A MIDSUMMER NIGHT’S DREAM

DODATKOWE ZAGADNIENIA JĘZYKOWE

przetwarzanie tekstu (przekazywanie informacji zawartych w materiałach wizualnych lub pisemnych)

Główną nagrodą w konkursie jest udział w obozie językowym dla najlepszych uczestników z kategorii Kittens II – Eagles I. Dla uczestników z wynikami bardzo dobrymi i dobrymi przewidziane są nagrody rzeczowe.

Sponsorem nagród w formie egzaminów językowych Cambridge University jest Language Training Centre Lang LTC oraz platforma EQURS.PL

Z okazji XX jubileuszu konkursu platforma EQURS.PL oferuje:

1. 25% zniżki na pakiet (j. polski, matematyka, j. angielski) dla każdego uczestnika konkursu.

2. Dostęp do materiałów zamieszczonych na EQURS.PL bezpłatnie dla laureatów konkursu.

Konkursowe arkusze z poprzednich lat będą dostępne w formie interaktywnej na EQURS.PL.

R E J E S T R A C J A

Rejestracja polega na wniesieniu opłaty 10zł/os. do sekretariatu szkoły ENGLISH HOUSE.

Opłata jest w całości przekazywana na konto organizatora konkursu.

Rejestracji dokonujemy od 07.01.2020 do 15.01.2020

Konkurs odbędzie się w siedzibie szkoły ENGLISH HOUSE 3 marca 2020 roku, początek 8:00-8:30.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora: www.fox.bielsko.pl

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 29.04.2020

WYNIKI KONKURSU FOX 2020

W rankingu szkół z powiatu kieleckiego szkoła
ENGLISH HOUSE zajęła wysokie miejsca we wszystkich kategoriach wiekowych, w których brała udział:

Klasyfikacja według kryterium „średni wynik” szkoły:
2 MIEJSCE w kategorii KITTENS (kl. III-IV SP)
4 MIEJSCE w kategorii BUNNIES (kl. V-VI SP)

Klasyfikacje według kryterium „najlepszy wynik” indywidualny:
7 MIEJSCE w kategorii KITTENS (kl. III-IV SP)
4 MIEJSCE w kategorii BUNNIES (kl. V-VI SP)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Zapraszamy do udziału w przyszłym roku.